İzmir Reklam ve Tanıtım Fotoğrafçısı, Fotoğraf Eğitimleri, Fotoğraf Yayıncılığı ve Etkinlikler

Paylaş

PRODUKSİYON

Karanlık Oda , web siteleri, basılı materyaller, basın ilanları ve benzeri mecralar için etkili görseller üretir. Mekan seçimi, cast, sanat yönetimi, story board çizimi, prop ve yemek stilistliği gibi prodüksiyon öncesi hazırlıkların yanı sıra çekim aşamasının en verimli şekilde yürütülmesi için gerekli planlamalar yapılır. Karanlık Oda, 2010 yılından bu yana çeşitli sektörlerden müşterileri için ekipman parkurunu ve tecrübelerini her geçen gün geliştirmektedir. Fotoğraf ve film portfolyomuzu görüntülemek için lütfen tıklayın.

YAYINCILIK

İlk kitabı Moment’i 2014 yılının Şubat ayında yayımlayan Karanlık Oda, özellikle fotoğraf alanında eksikliği bir hayli hissedilen yayıncılık faaliyetlerini sürdürmekte ve yeni projeler üzerinde çalışmaktadır. Karanlık Oda ayrıca farklı yayınevlerinin kitaplarının satışını gerçekleştirmektedir. Yayınlarımıza göz atmak için tıklayın.

DANIŞMANLIK

Karanlık Oda, verdiği profesyonel hizmetlerin yanı sıra kurulduğu 2010 yılından bu yana sahip olduğu bilgi ve deneyimi paylaşmaya devam ediyor. Fotoğrafa yeni başlayan ya da eksiklerini tamamlamak isteyen amatörler için teorik, teknik, görsel ve kuramsal konularda danışmanlık hizmeti vermektedir. Ayrıca çeşitli alanlarda yetkinliklerini geliştirmek ve profesyonel fotoğrafçıların deneyimlerinden yararlanmak isteyen kişiler için ileri düzeyde içerikler sunmaktadır. Profesyonel bir fotoğraf kariyerine başlamak isteyen fotoğrafçılar için mentörlük hizmeti de sunan şirket, sahip olduğu teknik altyapının yanı sıra satın alma, portfolyo oluşturma, pazarlama, iletişim ve planlama konularında hizmet sunmaktadır. Güncel danışmanlık takvimimiz için tıklayın.

ETKİNLİKLER

Karanlık Oda, kurulduğundan bugüne kar amacı gütmeden İzmir'deki fotoğraf kültürünün gelişimine katkıda bulunmak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlemektedir. Bu kapsamda Türkiye'nin alanında önemli fotoğrafçılarının sunum ve söyleşileri, film gösterimleri, atölye çalışmaları, öğrenci ziyaretleri ve benzeri etkinlikler gerçekleştirilmiştir. Karanlık Oda, önümüzdeki dönemde de fotoğraf başta olmak üzere görsel sanatların çeşitli alanlarında etkinlikleri hayata geçirmeyi planlamaktadır. Güncel etkinlik takvimimiz için tıklayın.