İzmir Reklam ve Tanıtım Fotoğrafçısı, Fotoğraf Eğitimleri, Fotoğraf Yayıncılığı ve Etkinlikler

Paylaş

Hakkımızda

Karanlık Oda, 2010 yılından bu yana profesyonel reklam ve tanıtım fotoğrafçılığı, film yapım, yayıncılık, danışmanlık ve organizasyon konularında İzmir'de hizmet veren bir şirkettir. Koordinatörlüğünü fotoğrafçı ve görüntü yönetmeni Tuncay Dersinlioğlu'nun üstlendiği Karanlık Oda, ulusal ve uluslararası birçok önemli kurum ile ortak projeler yürütmekte, yayınlar için fotoğraflar üretmekte, şirketler ve kurumlar için tanıtım fotoğrafı ve film prodüksiyon hizmeti sunmaktadır.

Karanlık Oda, deneyimli ekibi ile fabrika tanıtım filmleri, sosyal medyaya dönük içerik üretimi, röportaj videoları, etkinlik ve organizasyon çekimleri gerçekleştirmektedir. Editoryal, Endüstriyel, Mimari, Portre, Yemek ve Still-Life konularında, farklı sektörlerdeki birçok önemli markayla çalışan Karanlık Oda’nın portfolyosunu görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Karanlık Oda, temel seviye fotoğraf danışmanlığının yanı sıra, Türkiye'nin önde gelen fotoğrafçıları ile gerçekleştirdiği profesyonel çalışmalarla, bugüne dek 1000'i aşkın amatör ve profesyonel fotoğrafçının deneyimlerini arttırarak kariyerlerine katkı sağlamıştır. Karanlık Oda, Canon Görsel Akademi İzmir partneridir. 

2017 yılında yayıncılık faaliyetlerine başlayan Karanlık Oda, öncelikli olarak fotoğraf alanında süreli ve süresiz yayın projeleri üretmektedir.

Karanlık Oda bir KODA Network markasıdır.