İzmir Reklam ve Tanıtım Fotoğrafçısı, Fotoğraf Eğitimleri, Fotoğraf Yayıncılığı ve Etkinlikler

Paylaş

Stüdyo Teknikleri Atölyesi

Stüdyo Teknikleri Atölyesi

Açıklama : Stüdyo teknikleri programı, katılımcıların stüdyo ekipmanlarını tanımaları, paraflaş ve diğer yardımcı araçların kullanımına dönük tecrübeler edinmelerini ve yaratıcı kompozisyonlar oluşturabilmelerini hedefler. Programa, yapay ışık kaynakları ile çalışma deneyimi kazanarak profesyonel kariyerlerinde yeni bir aşamaya geçmek isteyen fotoğrafçıların yanı sıra, teknik becerilerini arttırmak isteyen amatör fotoğrafçılar da katılabilmektedir. Reklam ve tanıtım fotoğrafçılığının önemli ayaklarından biri olan stüdyo teknikleri programı katılımcılarının, çalışma sonunda kendi portfolyolarını oluşturabilecek yetkinlikleri kazanması hedeflenir.

İçerik : Stüdyo Ekipmanlarını Tanımak, Paraflaş Kullanımı, Difüzör ve Reflektör Kullanımı, Işık Havuzu Oluşturmak, Kompozisyon Çalışmaları, Dijital Fotoğraf İşlemeye Giriş, Reklam ve Tanıtım Fotoğrafçılığına Giriş Program yürütücüsü Tuncay Dersinlioğlu ile ilgili detaylı bilgiye www.tuncaydersinlioglu.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Katılım Şartları: Katılımcıların temel fotoğraf bilgilerine sahip olmaları beklenmektedir. Fotoğrafa ilgi duyan her yaş ve meslekten katılımcılar programa dahil olabilirler.

Danışmanlık Al